EN YENİ KURBAN BAYRAMI MESAJLARI

resimli kurban bayramı mesajları ile ilgili görsel sonucu

-DEĞERLİ DOSTLAR! KURBAN BAYRAMINIZI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE TEBRİK EDERİM. HER GÜNÜNÜZÜN BAYRAM SEVİNCİ İÇERİSİNDE KAZASIZ,BELASIZ GEÇMESİNİ, MİLLETİMİZİN, MEMLEKETİİZİN , İSLAM ÜMMETİNİN VE TÜM İNSANLIĞIN BİRLİĞİNE DİRLİĞİNE KARDEŞLİĞİNE VESİLE OLMASINI TERÖRÜN, SAVAŞIN,FİTNENİN, KAOSUN SON BULMASINI CENAB-I ALLAH'TAN DİLERİM . ALLAH(CC) HEP BİRLİKTE NİCE BAYRAMLAR NASİP ETSİN .

-ÜMMETİN ÜZERİNDE HER ZAMANKİNDEN DAHA FAZLA KARA BULUTLARIN YOĞUNLAŞTIĞI VE MAZLUMLARIN EZİLDİĞİ, YOK MU BİZLERE SAHİP ÇIKACAK, ZALİMLERİN ZULMÜNDEN KURTARACAK BİRİLERİ DİYE FERYAT VE DUA ETTİĞİ ZAMAN DİLİMİNDE; YÜCE MİLLETİMİZİN KURBAN BAYRAMINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLAR. ALEM-İ İSLAMIN UYANIŞINA VESİLE OLMASINI ALLAH'TAN NİYAZ EDERİM.

-Dualarımızın kabul olduğu, Günahlarımızın bağışlandığı,İslam aleminin ve tüm insanlığın kurtulduğu ve Allah'a hakkı ile kul olduğumuz bayramlar nasip eyle ALLAHIM..
Bayramımız Mübarek Olsun.

-Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, size, ailenize, ülkemize ve insanlığa, sağlık, barış ve huzur getirmesini dilerim.

-Gönlümüzün, ruhumuzun, kalbimizin yaralı olduğu şu zamanda, İslâm milletinin, ümmetinin, hasseten, sevgili dostlarımın, kardeşlerimin, yakınlarımın bayramını tebrik ediyorum. Ağız tadıyla, huzurla, kardeşlik ruhuyla, kimseyi ötelemeden, dışlamadan, ehli islâm ümmetinin kucaklaşmasına, birbirini sevmesine vesile olmasını diliyorum. Akan kan kurbanlıkların olsun,insanın değil, kırılan taş olsun, ağaç olsun cansız nesneler olsun insan kalbi olmasın... Selam, sevgi ve dua ile güzel bir bayram ve gelecek bayramlar olsun

- Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz.

- Allah'ın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allahtandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu Kurban bayramın mübarek olsun.

- Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

- Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Hayırlı bayramlar

- İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun Kurban bayramın mübarek olsun.

- Kurban bayramı ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

- Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Kurban Bayramınız mübarek olsun!

- Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice Kurban bayramlara...

- Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum... İyi bayramlar!

- Küskünlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

- Dualarım sevdiklerime, ümitlerim var geleceğe, yaşadığımız her mazinin hatırı var serçe gönlümde bu hatır sizinle güzel özel günlerde! Kurban Bayramınız Mübarek Olsun...

- Ahirette kendine bir yer istiyorsan sevenlerini üzme, sevenlerdir sana değer verenler, bu güzel günde unutma asla aklımızdasınız zilecek bunu unutma... İyi Bayramlar..

- Bir bayrama daha ulaşmanın, Kurban Bayramını kutluyor olmanın sevincini yaşıyoruz. Şükürler olsun bugünlerde birlikte olduğumuz için.

- Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin

kurban bayramı mesajları güzel ile ilgili görsel sonucukurban bayramınız mübarek olsun ile ilgili görsel sonucu

Can bula cânânını
Bayram o bayram ola
Kul bula sultanını
Bayram o bayram ola.

Hüzn-ü keder def ola
Dilde hicap ref ola
Cümle günah af ola
Bayram o bayram ola.

Lütfi ya lütfü kerim
Erişe rahmü-rahim
Bermurad ede fehim
Bayram o bayram ola.

Alvarlı Efe

kurban bayramı mesajları güzel ile ilgili görsel sonucuBugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dağıtalacak herkese. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Hepimizin Kurban Bayramı kutlu olsun.

resimli kurban bayramı mesajları ile ilgili görsel sonucu