AGD sınav sonuçları sorgulama ekranı!
AGD Siyer-i Nebi yarışma sonuçları |
Siyer-i Nebi sonuçları
30.12.2017 Cumartesi 10:10
AGD sınav sonuçları sorgulama ekranı! AGD Siyer-i Nebi yarışma sonuçları | Siyer-i Nebi sonuçları

Sınava giren öğrencilerin internette son günlerde en çok aradığı konuların başında AGD Siyer-i Nebi sınav sonuçları geliyor. Siz de haberimizde yer alan linkten siyeri nebi yarışma sonuçlarını açıklandığı andan itibaren bulabilir konu hakkında merak ettiklerinizi bulabilirsiniz. Sınav soru ve cevapları yarışma sonrası açıklanmıştı. Heyecanla sonuçları merak eden adaylar haberimizden yaralanabilirler. Birincilere, ikincilere ve üçüncülere çeşitli hediyeler verilecek olan yarışma sonuçlarına ilişkin açıklamalar gelmeye devam ediyor. Aileler ve öğrenciler dini bilgilere verdikleri yanıtları kontrol ettiler ve şimdi sıra AGD sınav sonuçları yada AGD Siyer-i Nebi yarışması sınav sonuçlarını aramaya başladılar...

Haberimizden merak ettiğiniz AGD Siyer-i Nebi yarışması sınav sonuçlarına ilişkin son dakika açıklamalarını bulabilir yarışma hakkında takvimi görebilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde yapılan Anadolu Gençlik Derneği Siyer-i Nebi sınav sonuçlarına ilişkin açıklamalar gelmeye devam ederken sınava giren öğrenciler ise Siyer-i Nebi yarışması birincileri kimler oldu sonuçlar açıklandı mı sorusunun yanıtını aramaya başladılar. Birincilere ödül ne gibi soruları merak edenler haberimizden yararlanabilirler. Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde AGD Siyeri Nebi sınav soru ve cevapları yayınlandı. Öğrenciler cevaplara göre sınavın biraz zor olduğunu belirtirken şimdi gözler merakla AGD Siyeri Nebi sınav sonuçlarına çevrildi. Siz de haberimizde yer alan linkten Siyer-i Nebi yarışma sonuçlarını takip edebilirsiniz. İşte merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı ve yarışma hakkında ayrıntılar...

YARIŞMAYA REKOR KATILIM

Yurt genelinde düzenlenen AGD Siyeri Nebi sınavı yada yarışmasına yurt genelinde binlerce öğrenci katıldı. 2017 AGD Derneği Siyer-İ Nebi Yarışmasına Tüm Orta Okul Ve Lise Öğrencileri (19 Yaş Üst Sınır) katıldı. Anadolu Gençlik Derneği 2017 Liseli Gençler Efendimizin İzinde Ve Ortaokul Öğrencileri Efendimizin İzinde Yarışması Sınavı 16 Aralık 2017 Saat 11:00’da büyük katılımla yapıldı. Sınav sonrası soru ve cevapları çözen adayların şimdi gözü sınav sonuçlarının açıklanmasında.

AGD SİYER-İ NEBİ SINAV SONUÇLARI

AGD tarafından yapılan sınava ilişkin detaylar gelmeye devam ediyor. Öğrenciler sonuçların ne zaman açıklanacağını merak ederken en net tarih yetkililerden geldi. YARIŞMA SONUÇLARI 31.12.2017 Cumartesi SAAT: 22.30'da açıklanacak. Siz de haberimizden yer alan linkten AGD Siyer-i Nebi Sınav Sonuçları açıklanır açıklanmaz takip edebilirsiniz.

AGD SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN...

31 ARALIK GECE 23:00 TEN İTİBAREN YUKARIDAKİ SİTEDEN  GÖRECEKLER.

Yukarda yer alan linkten Anadolu Gençlik Derneği sınav sonuçlarını bulabilirsiniz. Siz de bu tarihten sonra haberimizi takip ederek sonuçların açıkladığı gün sonuçları ve sistem girişini bulabilirsiniz.

AGD ÖDÜLLERİ NELER?

Lise Öğrencilerine Verilecek Ödüller Erkek Ve Bayan Kategorisinde

Birinci Olanlara 6 Tam Altın Ve 1 Kitap Seti,

İkinci Olanlara 5 Tam Altın Ve Kitap Seti

Üçüncü Olanlara 4 Tam Altın Ve Bir Kitap Seti Verilecek.

Ortaokul Öğrencileri İçin

Erkek Ve Bayan Kategorisinde Birinci Olacaklara 4 Tam Altın Ve Kitap Seti,

İkinci Olanlara 3 Tam Altın Ve Kitap Seti

Üçüncü Alanlara 2 Tam Altın Ve Kitap Seti Ödül Olarak Verilecek.

ÖDÜLLER NE ZAMAN DAĞITILACAK?

Sınav sonuçlarının açıklanması kadar merak edilen bir diğer konu ise ödüllerin ne zaman ve nere dağıtılacağı oldu. Tam altın ve kitap setleri gibi öğrencilerin ilgisini çeken ödüllerin ne zaman dağıtılacağını arayan öğrenciler ödülleri Mekke'nin Fethi Gecesi'nde tahsis edilecek.

SINAV SORULARI VE CEVAPLARI YAYINLANDI 

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) tarafından, "Efendimizin (S.A.V) izinde Siyer-i Nebi" sloganıyla düzenlenen siyer yarışması kapsamında yurt genelinde yarışma düzenlendi. Yarışmaya katılan öğrenciler AGD Siyer-i Nebi yarışma cevaplarını merak etmeye başladı. Haberimizden Siyer-i Nebi sınavı soru ve cevaplarını bulabilirsiniz. 90 soru sorunun sorulduğu sınav liseliler ve ortaokullar için ayrı ayrı yapıldı. Liseliler için yapılan sınavın sorularını ve cevap anahtarını bu sayfada bulabilirsiniz. Ortaokullar için yapılan Siyeri Nebi sınavının da cevap anahtarı açıklandı.