Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup Takımlarından BB Erzurumspor Bolu Termal Tesisileri'nde kamp hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktör Ahmet Yıldırım,'Yüksek performanslı başarılı kamp dönemi geçirdik. Bu başarımızı sahaya yansıtıyoruz' dedi.

Yıldırım:"Kampın sonuna geldik, performansımız çok iyi , kim oynadıysa futbol adına güzel şeyler yapmaya çalışıyorlar. Kamp çalışmaları inanılmaz güzel geçti. İnşallah çok daha iyi olacak. Bize güvenmelerini yolun başında olan takımı sonuna kadar desteklemelerini istiyoruz. Ligin başında kötü sonuçlarda olabilir, ama daha iyi olmaya birlikteliğimize beraber özen göstereceğiz. Benim tek bir prensibim var. Kim formanın hakkını veriyorsa, başarılı oluyorsa o oyuncumu oynatıyorum. Transfer sezonunu kapattık. İnşallah Mehmet Yeniler ile Serdar Deniz'de ikinci yarıda aramıza olacak. Yolumuza başarılı bir şekilde devam etmeyi hedefliyoruz.' dedi.
 
Katar Lig Takımı Alwattaspor'u Mehmet Albayrak, Mert Nobre ve Halil İbrahim'in golleri ile 3-0 mağlup eden BB Erzurumsporlu futbolcular ve teknik heyet tarafından alkışlandı. Maçtan sonra, futbolcular bir birlerine sarılarak galibiyet sevincini yaşadılar.