Fragman halen  yayınlanmadığı için bizde yayınlayamadık. Yayınlanınca bizde buradan anında yayınlayacağız. Bu hafta Dirilişin olmayacağı da belirtiliyor. Geçen sene de yılbaşı haftası yayınlanmamıştı.

72. BÖLÜM FRAGMAN


Diriliş Ertuğrul 72. Bölüm Fragmanı 11 Ocak... paylaşan: guncelvideolarizle

71.Bölümün son kısmını İZLE

 


DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ

Candar Bey civardaki tehlikelere karşı bir haraket etmek için Ertuğrul'a kızı Aslıhan ile evlenmesi yönünde teklifte bulunur. Bu teklif karşısında şaşkına dönen Ertuğrul Bey, Candar Bey ve Halime arasında köşeye sıkışır. Bir tarafta Kayı Obasının geleceği bir taraftan da canından daha çok sevdiği Halime arasında sıkışıp kalan Ertuğrul'u zor bir karar beklemektedir. Ertuğrul Bey Hanlı Pazar'ın hakimiyetini ele geçirir geçirmez Pazar'da siyasi ve ticari bağları güçlendirmek için bir toy düzenlemeye karar verir.

Toy meclisine gelen Sadettin Köpek yeni sorunların fitilini ateşleyecektir. Siyasi açıdan beklemediği bir sorunla karşılaşan Ertuğrul, bu durumdan kurtulmak için nasıl bir yol izleyecektir. Öte yandan sinsi planlarını gizlice sürdüren Ural ise Ertuğrul'u zor durumda bırakacak olan yeni hamlesini yapacaktır. Ural'a göre bu plan hem pazarı ele geçirmesine hem de altına olan hasretini dindirecek olan yeni bir hamle olacaktır.

 


 

Diriliş Ertuğrul 71. bölüm ile ekrana geldi. Bu hafta Diriliş Ertuğrul'da Candar Bey'in Ertuğrul'u Aslıhan ile evlendirmek istemesi ortalığı karıştırdı.

Toy meclisine gelen Sadettin Köpek yeni sorunların fitilini ateşleyecektir. Siyasi açıdan beklemediği bir sorunla karşılaşan Ertuğrul, bu durumdan kurtulmak için nasıl bir yol izleyecektir. Öte yandan sinsi planlarını gizlice sürdüren Ural ise Ertuğrul'u zor durumda bırakacak olan yeni hamlesini yapacaktır. Ural'a göre bu plan hem pazarı ele geçirmesine hemde altına olan hasretini dindirecek olan yeni bir hamle olacaktır.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLABİLİR

Ertuğrul yeni ölümde Saadettin Köpek üzerine bir plan mutlaka yapacaktır. Alaaddin keykubatın elçisinin öldürülmesi saraya yanlış bilgi verilerek Ertuğrul'un alehinde kullanılabilir.

Sarayın adamı ile gizli görüşen Ertuğrul'a saldıran kişilerin kimler olduğu konusunda bir araştırma yapabilir.

Aslıhan yeni bölümde Ertuğrul ve eşi hakkında yanlış şeyler peşinde koşacaktır.