Diriliş Ertuğrul 76. yeni bölüm fragmanı son bölüm TRT 1'de Ural bey ölecek mi? S.kopek hedefine ulaşacak mı ? Vasilus idam edilecek olan adamını kaçırabilecek mî ?

76.BÖLÜM FRAGMANI İZLE.


 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 75. BÖLÜM ÖZETİ 

Diriliş Erttuğrul'un yeni bölümünde Tekfur’u öldürten ve suçu Ural’a yıkmak için Lazkaris’i Çavdar Obası'na gönderen Vasilius, tüm bu çabalarında istediğine ulaştı. Lazkaris, Ertuğrul ve Aliyar’ın kendisini zorla konuşturmaları sonrasında cinayetin Ural tarafından emredildiğini söyledi. Duyduklarıyla şoke olan Aliyar, Ertuğrul’un yanında olacak mı?
Ural ise tekfur cinayetiyle bir ilgisi olmasa da oldukça tehlikeli bir durumun içinde kalır. Lazkaris’in itiraflarını duyan Köpek, Candar, Aslıhan, Çolpan ve Kutluca ne yapacak? Saadettin Köpek ise en sonunda Aslıhan'ı evlenmeye razı etti. Lazkaris’in itirafı ise ortalığı karıştırır. Diğer yandan ise Ural tarafından sürekli Aslıhan’la evlendirileceği vaadiyle avutulan Batuhan bu evliliği engellemek için uğraşmaya hazırdır. Peki Saadettin Köpek, Aslıhan’la gerçekten evlenebilecek mi?

diriliş 75 fotograflar ile ilgili görsel sonucu

DİRİLİŞ ERTUĞRUL KONUSU

Diriliş: Ertuğrul, yapımcılığını Tekden Film'in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Bozdağ'ın yazdığı,yönetmenliğini Metin Günay'ın yaptığı, başrollerini Engin Altan Düzyatan,Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Didem Balçın, ve Hülya Darcan'ın paylaştıkları televizyon dizisidir. İlk bölümü 10 Aralık 2014 tarihinde TRT 1 ekranlarında yayınlandı. İlk bölümün yayınlanmasının ardından yayınlandığı günün AB grubu reyting sıralamasında 1. sırada yer aldı. Ayrıca dizi 2015 yılının en iyi dizisi ödülünü aldı. Dizinin ilk sezon hikayesi 13. yüzyılda Kayı Boyu'nun Tapınak Şövalyeleri'ne karşı olan mücadelelerini konu almaktadır. Dizinin ikinci sezon hikayesi ise 13. yüzyılın ortalarında yine Kayı Boyu'nun bu sefer Moğollar’a karşı olan mücadelelerini konu almaktadır. Dizi için 6 ay kadar hazırlık yapılmıştır. Oyuncuların tamamına at binicilik dersleri verilirken, erkek oyunculara bıçak ve kılıç kullanma dersleri verildi.

Ural her ne kadar ölecek gibi gösterilse de gerçekte Kutluca ölecek

diriliş 75 fotograflar ile ilgili görsel sonucu

İŞTE 75.BÖLÜMDEN GÖRÜNTÜLER

diriliş 75 fotograflar ile ilgili görsel sonucu

diriliş 75 fotograflar ile ilgili görsel sonucudiriliş 75 fotograflar ile ilgili görsel sonucu

diriliş 75 fotograflar ile ilgili görsel sonucu