Diriliş Ertuğrul 87. bölüm fragmanı!  

Tarihimizin dönüm noktası olan Osmanlı İmparatorluğu’nun kurucu olan Osman Bey’in oğlu Ertuğrul Gazi’nin İslamiyeti yaymak ve devlet kurmak adına yaptığı mücadelenin konu edildiği, Diriliş Ertuğrul 87. bölüm fragmanı izleyicileri ile buluşuyor. TRT 1 ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin her bölümü heyecanlı aksiyon sahneleri ile izleyiciyi ekran başına kilitliyor.

Son bölümde yaşanan gelişmeler sonucu yeni bölümü merakla beklenen dizinin fragmanı bazı ipuçları vermektedir.

İnternette birçok sitede yayınlanan fragman dizinin takipçileri tarafından yoğun ilgiyle izlenmektedir. Arama motorunda birçok kişinin aradığı Diriliş Ertuğrul dizisinin fragmanı bile en az dizi kadar heyecan verici.
Diriliş Ertuğrul yeni bölümleri FRAGMANI'nı her Çarşamba SİTEMİZDEN takip edebilirsiniz.

Ural kayı obasının kadınlarına korkulu anlar yaşattı. Fakat sonuçsuz kaldı. Obanın ihanet başı olan Ural, Ertuğrul'un eliyle cezalandırıldı. "Hainler için yaşasın cehennem" deyip Ural'ın kellesini aldı. Vasilüus yenilgiyi görüp geri döndü. Artık Ertuğrul'a karşı başarılı olmayacağını gördü.

Ertuğrul Gazi meydan da yiğitlere bir konuşma yaparak bölüm sona erdi.


 

 “O; güneşi bayrak, göğü çadır eyleyip kısraklarını uçsuz bucaksız ovalara sürdü. Yağız yeri titretip, mavi göğü deldi. Pusatlarını yar eyleyip, ordularını gür kıldı. Daha çok denize, daha çok toprağa ilahi muştuyu taşıdı. Dünyanın iki hükümdara dar geldiğine inandı. Ve dünyayı bir hükümdara yar kıldı. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL NEDEN YAYINLANMAMIŞTI?

Dizimizin gelecekteki bölümlerinde yer alan aksiyon sahnelerinin çoğalması ve çekim koşullarından kaynaklanan olumsuzluklar nedeniyle yeni bölümümüzün yayınına bir hafta ara vermek durumunda kaldık. Kalitemizden ödün vermemek amacıyla yapmış olduğumuz zorunlu arayı anlayışla karşılayacağınıza inanıyoruz.