Çarşamba gecelerinin rekortmeni Diriliş Ertuğrul yeni fragmanı merak ediliyor. Diriliş Ertuğrul 62. son bölümde Hanlı Pazar’ı almaya giden Bahadır Bey, Ertuğrul’un dönüşünden sonra ne yapacağını merak eden izleyiciler 63. bölüm fragmanını araştırıyor.

Son bölümde Ertuğrul henüz bu sevinci doya doya yaşayamadan Dündar’ın Hanlı Pazar’ı satmak üzere olduğunu öğrenmiş ve alplarıyla beraber Hanlı Pazar’a doğru dörtnala yola düşmüştü. Peki Diriliş yeni bölüm fragmanı yayınlandı

İşte son bölüm özeti ve izleme linki

TIKLA İZLE

Aksiyon dolu sahneleri ile nefes kesen son bölümden sonra Diriliş Ertuğrul 97. yani yeni bölüm fragmanı heyecan içinde bekleniyor. Reyting rekorları kıran dizi Diriliş Ertuğrul son bölümde Ertuğrul, Hanlı Pazar'ın satışına mani olabilecek mi? Satış anlaşması mühürlenmeden yetişebilecek mi? Dündar'a karşı tavrı ne olacak? Kendisine tuzak kuran Ares'e ne yapacak? sorularını merak eden izleyiciler ekran karşısına kilitlendi. Peki yayıncı kuruluş Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanını yayınladı mı? İşte yeni fragman hakkında bilgiler ve Diriliş son bölüm özeti…

Diriliş Ertuğrul 97. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Heyecanla takip edilen Diriliş Ertuğrul 97. yani yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmış değil. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanını yayınlandığı nada aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 97. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Moğollarla zorlu bir mücadele veren Ertuğrul Bey, kutlu davasının peşinden gidebilmek için kardeşlerinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Ertuğrul Bey’e inanan Kayılar, bu ayrılığın ardından yollara düştüler. Çetin geçen koşullarda Karacadağ sınırlarına kadar ilerleyen Kayıları burada bambaşka bir dünya bekliyordu. Yeni yurtları onlara farklı bir iklim, farklı topraklar ve farklı insanlar sunacaktı. Ertuğrul Bey, kutlu davasına giden yolda daha güçlü ve daha acımasız düşmanları olacağının farkındaydı. Peki, yeni düşmanlarını alt edebilmek için kılıcının keskinliği yetecek miydi?