MEB EK-1 müdür ve müdür yardımcılığı puan sonuçları açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığı yönetici atama yönetmeliği (2017 son hali) geçen ay Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. MEB yönetmelikten sonra 2017 yılına ait yönetici atama takvimini de yayınladı ve EK-1 üzerinden okul müdürlüğü, müdür başyardımcılığı ve müdür yardımcılığı başvuruları aldı. Müdür yardımcılığı başvurusunda ilan edilen kontenjanlara yeteri kadar aday başvurmadığından dolayı başvuru süresi uzatıldı ve yönetmelik hükmüne gereği müdür yardımcılığı başvuru şartları içerisinde hizmet süresi düşürüldü.

EK-1 PUAN SONUÇLARI
Milli Eğitim Bakanlığı yöneticilik şartlarını taşıyan adayların başvurularını MEBBİS üzerinden aldı. Başvuru sonucu adayların EK-1 puanları sistem tarafından hesaplandı. 2017 yılı yöneticilik başvuruları Ek-1 değerlendirme puanları İl Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından 30.05.2017 tarihi itibari ile açıklanmaya başladı. Erzurum Milli Eğitim WEB sayfasında TC kimlik no ile öğrenebilecekler. Yönetici adaylarının EK-1 değerlendirme sonuçları gösterir listelerden sonra adaylar için sözlü mülakat sınav takvimi işlemeye başlayacak.

Erzurum Milli Eğitim tüm sıralamayı yayınlamadı. Aday sadece kendi sonucunu görebiliyor.

Ek-1 Değerlendirme puanlarına itirazlar 1-7 Haziran 2017 tarihleri arasında Müdürlüğe İnsan Kaynakları Bölümüne değişikliğe esas belgeler ile birlikte yapılabilecektir.

ATAMAYA ESAS PUANLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ