İçerde izleyicisi iki dikkatli polis, uzun zamandır izi sürülen birkaç tarihi eseri ekranda gördü. Onların ihbarı üzerine düzenlenen operasyonda, bir amforaya el koyuldu.

Kaçakçılık Şube Müdürlüğü'nde görevli iki polis, düzenli takip ettikleri "İçerde" dizisindeki önemli bir detayı atlamadı.

Polisler, Çetin Tekindor'un canlandırdığı mafya babası Kebapçı Celal'in mekanı olarak gösterilen Beyoğlu Hasköy'deki restoranın önündeki bazı eşyaların tarihi eser olabileceğinden şüphelendi.

Önceki gün düzenlenen operasyonda bir adet amforaya el koyulurken, tarihi eser oldukları değerlendirilen üç obje yerinde bulunamadı.

Amfora İstanbul Arkeoloji Müzesi'ne götürüldü. Müze uzmanları, bunun Bizans dönemine ait ve bin yıllık olduğu yönünde rapor verdi.

Çağatay Ulusoy ve Bensu Soral'ın başrollerde olduğu "İçerde" dizisinin Hasköy'deki setine önceki gün operasyon düzenlendi.

 İçerde dizisinde şok polis bir anda seti bastı 7

İÇERDE 26.BÖLÜM NELER YAŞANACAK?

Show TV'nin pazartesi akşamları reyting rekorları kıran dizisi 'İçerde'nin 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Sarp'ın annesi geçen bölümde oğlunun gizli polis olduğunu Yusuf müdürden öğrenmişti. Bu bölümde Füsun, oğlunu kurtarmak için Celal Baba'yı bıçaklamayı göze alıyor.

Birçok düşmanı olan Celal Baba ölümün Sarp'ın annesinden geleceğini hiç beklemiyordu. Sarp'ın oturduğu mahallede tek başına gezen Celal Baba'yı Füsun sırtından bıçaklıyor.

Sarp, Celal Baba ile hapisteyken karşı karşıya geliyor ve Celal Baba'ya "kardeşim Umut ölmedi, gömleğinin üzerindeki kan kardeşime ait değilmiş" diyor. Celal Baba ise bu sözler karşısında şoke oluyor.

İçerde dizisinde şok polis bir anda seti bastı 4