Yıllar boyunca bilim insanları kanseri tedavi etmekte işe yarayacak bir ilaç bulmaya çalıştılar. Ancak maalesef başardıkları söylenemez. Ancak öylesine gelişmeler yaşanıyor ki kanserin bir gün tedavi edilebileceğine dair ümitlerimiz artıyor.

Belki de kanserin tedavisi bunlarca yıldır kimsenin bilmediği topraklarda yetişen bir meyve sayesinde mümkündü…Aslında çok meyve ve sebze var ama batılılar araştırma yapılmasına müsade etmiyorlar. Çünkü doğal tedavi çıkınca trilyonluk bütçeye sahip kanser ilaçları satılmaz olur.

Blushwood meyvesi nedir ile ilgili görsel sonucu

GERÇEKTE Allah şifasi olmayan hastalık vermez. Kanser tedavisi milyarlarca dolarlik bir sektör oldugu icin iş tamamen ticarete dökülmüş ve kapitalistlerin insan sağlığı üzerinden zenginliklerine daha cok zenginlik katma araci haline gelmiştir. Bu yüzden kansere çare bulunmaz, taki yeni ve daha kazançli bir hastalık icad edilene kadar...

'Blushwood' meyvesi kanserin kökünü kazıyor! Yapılan araştırmalar sonucunda ‘Blushwood' adlı ağacın meyvesinin kanser hücrelerini kökünden kazıdığı söyleniyor.

Berghofer Tıbbi Araştırma Merkezi'nden Dr. Glen'in yaptığı bir araştırmaya göre ‘Blushwood' adlı ağacın meyvesinin kanser hücrelerini yok ettiği ortaya çıktı. Bilim insanları bu meyveden aldıkları enzimle kanser tümörlerini yok etmeyi başardılar.

Şu anda test aşamasında olan ilaca EBC-46 adı veriliyor. Bu meyvenin üzerine araştırma yapan Dr. Glen yaptığı çalışmalar sonucunda şunları söylüyor:


Preklinik denemelerimizde, ilacı deneklerimize enjekte ettik. Beş dakika içinde enjekte edilen bölgede morarma görüldü. 24 saat içinde ise tümörün yer aldığı bölge tamamen siyahlaştı. Bunun üzerinden birkaç gün geçince bölgede kabuk oluştu. 1.5 hafta içinde kabuk kendiliğinden düştü ve tümör yok oldu.” İfadelerini kullandı.

KANSERİ SÜPÜRÜP ATIYOR! TÜMÖRÜ 24 SAAT İÇİNDE... galerisi resim 3

Araştırmacılar, sadece Avustralya’nın Kuzey Queensland bölgesindeki yağmur ormanlarında yetişen nadir bir meyve türüne rastladılar.

Meyve, ‘Blushwood’ ismi verilen bir ağacın ürünü. Bilim insanları meyveden aldıkları enzimle kanser tümörlerini yok etmeyi başardılar.

Berghofer’ın internet sitesinde EBC-46’nın farelerde, kedilerde ve atlarda test edildiği ve başarılı sonuçlar elde edildiği yazıyor.

İlaç, direk olarak tümöre enjekte ediliyor ve birkaç gün sonra tümör yok oluyor.

Umarız ki elde edilen yeni bilgi ve verilerle kanseri yenme konusunda daha etkili sonuçlar ortaya koyulabilir.

Müjdeli haberi arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin!