Saadet Kadın Gençlik Kolları Erzurum'da broşür dağıttı.

Erzurum Saadet Partisi Kadın Gençlik Kolları üyeleri Erzurum'da Lala Paşa Meydanında Kadınlar Günü dolayısıyla kadınlara broşür dağıttı.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor

Kadının önemi ve kadın hakları konulu broşürü meydandaki kadınlara dağıtan Gençlik Kolları üyeleri kendilerine Erzurumlu kadınların gösterdiği ilgiden memnun olduklarını belirttiler.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, gökyüzü ve açık hava

Son günlerde basın ve medyada ilgi odağı haline gelen seçimin kilit partisi diye nitelenen Saadet Partisine Erzurum'da da ilgi çok büyük. Parti toplantıları artıp dolup taşıyor. İlçelerden birçok vatandaş il Teşkilatını ve ilçeleri arayıp üye olmak istediklerini belirtiyorlar.

Seçimin çok çalışan Teşkilatlarından olan Kadın Kollarının Gençlik grubunun dağıttığı bröşürü okuyan Erzurumlu kadınlar, Saadet Partisinin Genel Başkanının Tv'de yaptığı konuşmadan dolayı kadın gençlik kolları üyelerini tebrik ettiler. Saadet Partisi Genel Başkanın TV'de haklı eleştirileri olduğunu birçok konuda aynı düşündükleride belirten Erzurumlu birçok kadın, Saadet Partisinin bu seçimin sürpriz partisi olduğunu da belirttiler.

Broşür dağıtımı yapıldıktan sonra Kadın Gençlik Kolları üyeleri evlerine dağıldılar.