ÇOKÇA TARTIŞILAN İSİM İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Temel Karamollaoğlu'nun İngilterede öğrenci iken evlendiği eşi ilk kez görüntülendi.

Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı TEMEL KARAMOLLAOĞLU, KADINA DEĞER, TÜRKİYE'YE HUZUR programına eşi AYŞE KARAMOLLAOĞLU hanımefendi ile birlikte katıldı.

Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Karamollaoğlu, “Kadına değer, Türkiye’ye  huzur” programına eşi Ayşe Karamollaoğlu hanımefendi ile birlikte katıldı... “Kadına Değer, Türkiye’ye Huzur” programında konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı ve  Cumhurbaşkanı Adayı Temel Karamollaoğlu, iktidarın ekonomi politikasını sert bir dille eleştirdi. 

Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, partisinin Genel Merkez Kadın Kolları’nın Holiday InnHotel’de düzenlediği “Kadına Değer, Türkiye’ye Huzur” programında konuştu. Kadının İslam’daki ve toplumdaki önemine dikkat çeken Karamollaoğlu, ülke ve dünya gündemine ilişkin de önemli açıklamalarda bulundu. Kadınların ülke meselelerinde önemli bir konuma sahip olduğunun altını çizen Karamollaoğlu, ancak ülke problemlerinin toplumun her kesimini ilgilendirdiğini ifade etti.

Vatandaşın geleceğinin ipotek altına alındığına vurgu yapan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 90 yıldır yapılan fabrikaların satıldığını belirterek, “Yerine ise AVM, park yapıldı. AVM’ler ülkeyi güçlendiren yatırımlar değil. Bütün özelleştirmelerde devletin eline geçen toplam para 67 milyar dolar. Yeniden fabrikaları kurmak isteseniz 60 milyar dolar değil, 600 milyar dolar harcasınız da o fabrikaları kuramazsınız” dedi.

ASİLTÜRK: TOPLUM KADININ ELİNDE ŞEKİLLENİR

Programın açılış konuşmasını gerçekleşen Saadet Partisi Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ebru Asiltürk, toplumun yarısını kadının oluşturduğunu, diğer yarısını ise doğurduğunu söyleyerek, “Topluma istikamet verenleri, onları yetiştiren de annedir, kadındır. Doğal olarak toplum, kadının elinde şekillenir. Bu yüzden hiç kimse kadının etki gücünü görmezden gelemez. Çalışan, üreten, vatanına, milletine katkı sağlayan kadınlar olarak siyasette de belirleyici olmak durumundayız. İyinin, doğrunun, faydalının, hak ve adaletin hakim olacağı özlenen Türkiye’yi kurmak için bugünkü iktidarı değiştirecek gücümüz var” dedi.

Kaynak: Millî Gazete

Etiketler: SAADET   TEMEL   KARAMOLLAOĞLU