Son yıllarda ekonomik krizler başta olmak üzere işsizlik, enflasyon ve dış politik sorunların had safhaya ulaştığı, iktidarın ise bir türlü çözüm üretemediği süreçte Saadet Partisi söylem ve diliyle adeta milleti bir araya getirdi. Kutuplaştırıcı siyaseti öteleyerek kardeşliği tesis etmek için büyük çaba sarf eden Saadet Partisi, geleceğe dair söylemlerini ise Pazar günü açıklayacak.

 

PAZAR GÜNÜ AÇIKLIYOR
Ülkenin bir çıkmaz sokak da olmadığını söylemleri ile güçlendiren Saadet Partisi, işsizlere, mağdurlara, esnafa, öğrenciye, ev hanımına umut oluyor. Milletin yüreğindeki heyecanı büyüten Saadet Partisi, Pazar günü büyük bir organizasyona imza atacak. Sabah saat 10:30’da başlayacak olan programa ülkenin dört bir yanından partililer de iştirak edecek.

KARAMOLLAOĞLU VAATLERİNİ SIRALAYACAK
Cumhurbaşkanı Adayı ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ise bütün kesimleri umutlandıran Türkiye Vizyonu’nu açıklayacak. İktidara geldiklerinde neler yapacaklarını sıralayacak olan Karamollaoğlu, seçim vaatlerini de ilk defa kamuoyuna duyuracak.VEKİL ADAYLARINI DA TANITACAK
Pazar günü Ankara’da düzenlenecek olan tarihi programda partilileri bekleyen sürpriz gösterilerin yanı sıra TBMM’de Milli Görüş Hareketi’ni temsil edecek 600 milletvekili adayı da kamuoyuna hep birden tanıtılacak. 81 ili temsil edecek olan vekil adayları kürsüye bir bir çağrılacak ve tanıtılacak. Adaylar ayrıca Genel Başkan Temel Karamollaoğlu ile de fotoğraf çektirecek.

SEÇİM MÜZİĞİ TANITILACAK
Türkiye Vizyonu Aday Tanıtım Toplantısı’nda partinin kadın ve genç ağırlıklı 600 milletvekili adayı ilk defa sahneye çıkacak. Programda ayrıca partinin propaganda sürecinde kullanacağı seçim müziği de ilk defa tanıtılacak.

Kaynak: Millî Gazete