Maydanoz Suyu ile Kilo Verme

* Maydanoz suyu ile zayıflama ve fit kalabilmek mümkün, bunun için her sabah kahvaltı yapmadan 30 dakika önce bir büyük su bardağı limon içeren maydanoz suyu kürü içmeniz gerekiyor. Ayrıca akşam yemeğinden yaklaşık olarak 40 dakika önce tüketirseniz, uykunuzda size yağ olarak geri dönecek olan besinlerin parçalanmasına yardımcı olmuş olursunuz.

*İçerisinde yer alan bileşenler sayesinde, kan dolaşımını ve metabolizmayı hızlandırıcı etkileri bulunuyor, kana oksijen takviyesine olanak sağlayan maydanoz kürü sayesinde yağların yakılması kolaylaşıyor.

*Diğer yandan idrar yollarını çalıştırıcı etkileri sayesinde vücudunuzda oluşan ödemden kurtulacaksınız ve maydanoz suyu kürünün yağ yakıcı etkisi sayesinde, hareketsiz bölgelerinizde yer alan yağlardan kurtulacaksınız.

*Limonlu maydanoz suyu ile zayıflama pek çok diyet ve beslenme uzmanı tarafından önerilen, son dönemlerin zayıflama kürü olarak karşımıza çıkıyor.

*Maydanoz suyu kalorisi olmayan bir içecektir ve kan dolaşımını hızlandırarak metabolizmanın daha hızlı çalışmasına yardımcı olur.

*Maydanoz suyu kürü içerisinde yer alan fitokimyasallar nedeniyle vücuttaki ödemi atıcı ve yağ yakıcı etkileri bulunuyor.

*Bu nedenle hem yağ yakıcı hem de ödem atıcı etkileriyle pek çok bitki çayından daha faydalı bir zayıflama içeceği olarak biliniyor.

 

maydanoz ve limon ile ilgili görsel sonucu

Malzemeler:

1 demet maydanoz
1 adet limon
1 su bardağı su
Hazırlanışı:

İlk olarak 1 demet maydanozu ince ince kıyın ve 1 adet limonun suyunu sıkıp maydanozlara ilave edin. Üzerine de 1 su bardağı su ekleyin ve karıştırın.
Hazırladığınız bu suyu, 5 gün boyunca hergün aç karnına için. 5 gün uyguladıktan sonra 10 gün ara vermeyi unutmayın.
Maydanoz, en güçlü antioksidanlardan birisidir ve beta karoten ve zeaksantin ve vitaminler C, K ve E gibi antioksidan bakımından zengindir.

Not: Bağırsakları acayip çalıştırıp tok tutuyor.