Süper Lig'de 2017-2018 sezonu tamamlandı.

Süper Lig'den Avrupa'ya gidecek takımlar belli oldu Topladığı 75 puanla ligi zirvede tamamlayan Galatasaray, 21. şampiyonluğuna ulaştı.

 Süper Lig'den Avrupa'ya gidecek takımlar belli oldu 34 haftalık periyodun tamamlanmasının ardından ülkemizi Avrupa arenasında da temsil edecek takımlar kesinleşmiş oldu.

 

Süper Lig'den Avrupa'ya gidecek takımlar belli oldu

İşte  Süper Lig'den Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi'ne gidecek olan takımlar:


GALATASARAY YENİDEN DEVLER LİGİ'NDE


 Süper Lig'den Avrupa'ya gidecek takımlar belli oldu 

Süper Lig'de 2017 - 2018 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray, Şampiyonlar Ligi gruplarına direkt olarak katılım hakkın elde etti.


 Süper Lig'den Avrupa'ya gidecek takımlar belli oldu Şampiyonlar Ligi grupları 30 Ağustos'ta Monaco'da yapılacak kura çekimi sonrasında belli olacak.

 

Görüntünün olası içeriği: yazı

 

FENERBAHÇE 2 ELEME OYNAYACAK


 Süper Lig'den Avrupa'ya gidecek takımlar belli oldu Galatasaray'ın ardından Süper Lig'de 2017-2018 sezonunu 2. sırada tamamlayan Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi gruplarına kalabilmek adına 2 ön eleme oynayacak.
Süper Lig'den Avrupa'ya gidecek takımlar belli oldu

Öncelikle Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda mücadele edecek olan Fenerbahçe, daha sonra da play-off turunda boy gösterecek.
Süper Lig'den Avrupa'ya gidecek takımlar belli oldu Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu maçları 7-8 Ağustos ve 14 Ağustos'ta oynanacak. Play-off turu maçları ise 21-22 Ağustos ile 28-29 Ağustos tarihlerinde oynanacak.

Görüntünün olası içeriği: yazı

AKHİSARSPOR AVRUPA LİGİ GRUPLARINDA


10 / 18 Süper Lig'den Avrupa'ya gidecek takımlar belli oldu Ziraat Türkiye Kupası final maçında Fenerbahçe'yi geçerek kupayı kazanan Akhisarspor, gelecek sezon UEFA Avrupa Ligi gruplarına direkt katılım hakkı elde etti.
11 / 18 Süper Lig'den Avrupa'ya gidecek takımlar belli oldu Akhisarspor'un mücadele edeceği UEFA Avrupa Ligi gruplarının kura çekimi 31 Ağustos'ta Monaco'da yapılacak.

 

Görüntünün olası içeriği: yazı


BAŞAKŞEHİR 2 ELEME OYNAYACAK


Süper Lig'den Avrupa'ya gidecek takımlar belli oldu Spor Toto Süper Lig'de 2017-2018 sezonunu 3. sırada tamamlayan Başakşehir, UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele edecek.

 Süper Lig'den Avrupa'ya gidecek takımlar belli oldu Başakşehir, UEFA Avrupa Ligi gruplarına kalabilmek adına önce 3. ön eleme turunda daha sonra da play-off turunda mücadele edecek.

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi


BEŞİKTAŞ 3 ELEME OYNAYACAK


 Süper Lig'den Avrupa'ya gidecek takımlar belli oldu Avrupa'da mücadele etmeye hak kazanan son takım ise Süper Lig'i 4. sırada tamamlayan Beşiktaş oldu.


 Süper Lig'den Avrupa'ya gidecek takımlar belli oldu Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi'nde gruplara kalabilmek için öncelikle 2. ön eleme turunda, sonra 3. ön eleme turunda, daha sonra da play-off turunda mücadele edecek.

16 / 18 Süper Lig'den Avrupa'ya gidecek takımlar belli oldu UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu kura çekimi 19 Haziran'da çekilecek, maçlar ise12ve 19 Temmuz'da oynanacak.


17 / 18 Süper Lig'den Avrupa'ya gidecek takımlar belli oldu 3. ön eleme turu kura çekimi 23 Temmuz'da yapılacak ve maçları 9-16 Ağustos tarihlerinde oynanacak.
 Süper Lig'den Avrupa'ya gidecek takımlar belli oldu

Play-off turu kura çekimi ise 6 Ağustos'ta Nyon'da yapılacak, maçları da 23-30 Ağustos tarihlerinde oynanacak.