ürkiye İş Kurumu Genel Müdürü Cafer Uzunkaya kendi sosyal medya hesabı üzerinden çok önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Cafer Uzunkaya açıklamalarında Türk Telekom CEO’su Dr. Paul Doany’nin katılımıyla İstihdam İşbirliği İmza Töreni'nin yapıldığını ifade etti.

Bu kapsamda Türkiye İş Kurumu Genel Müdür Cafer Uzunkaya açıklamalarında yapılan işbirliği çerçevesinde Türk Telekom bünyesinde 2 bin 500 personel alımı yapılacağını ifade etti. Bu konu hakkında Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Cafer Uzunkaya ve İŞKUR tarafından yapılan paylaşımın detaylarını ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

apılan açıklamalarda işbirliği hakkında "Bakanımız @jsarieroglu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Genel Müdürümüz @CaferUZUNKAYA, Türk Telekom CEO’su Dr. Paul Doany’nin katılımlarıyla İstihdam İşbirliği İmza Töreni yapıldı" ifadelerine yer verildi. Daha sonra ise bir paylaşım daha yapılarak Türk Telekom bünyesinde 2500 tekniker alımının yapılacağı ifade edildi. Ancak alımların ne zaman yapılacağı hakkında henüz net bir bilgi verilmedi.