5 bin yıllık hayallerine kavuşmak için can atıyorlar. Mescidi Aksa yıkılacak yerine Süleyman Mabedi inşa edilecek.

Eğer kendileri yapmaazsa çocuklarına vasiyet ediyorlar.

Bir Yahudi, Mescid-i Aksa'yı yıkıp yerine kuracakları Süleyman Mabedi'ni, kapısı önüne inecek Mehdi'nin Makamı'nı evladına anlatırken...

İŞTE YAHUDİLERİN HAYALİ. 5 BİN YILDIR DÜŞLEDİKLERİ SÜLEYMAN MABEDİ MAKETİ

mescidi aksa yerine süleyman mabedi ile ilgili görsel sonucu
Kendisi buna muvaffak olamazsa, evladına bunu vasiyet ediyor...

Müslüman ise, Kabe'nin Mescidi Aksa'nın öneminden  bihaber... Evlatları ise bilgisayar oyunları ile meşgul..

YAHUDİLER MESCİD-İ AKSA YIKILSIN DİYE GECE GÜNDÜZ UĞRAŞIYOR
Haremüşerif'in batı duvarında Yahudilerin kutsal mekanı olan ağlama duvarı vardır. Ancak Yahudiler, Mescid-i Aksa'nın altında kendileri için kutsal sayılan Süleyman Mabedi ile Musa'nın sandığının bulunduğuna inanır. Onlara göre sandığın içinde eski ahit vardır. Yahudilere göre hem mabed hem de sandığın geri alınması için Mescid-i Aksa'nın yıkılması gerekir. Bu nedenle İsrail yıllardır arkeolojik kazı çalışması altında Mescid-i Aksa'nın altını oymakta, orada tüneller kazarak, kendi kendine yıkılmasını sağlamaya çalışmaktadır.

MESCİDİ AKSANIN ETRAFINI PARÇA PARÇA YIKIYORLAR

İlgili resim

MESCİDİ- AKSA MUHAFAZI ŞEYH RAED SALAH:
İSRAİL MESCİDİ AKSA'NIN ALTINA BOMBA YERLEŞTİRDİ
"İsrail 1967'den bu yana Mescidi Aksa'nın altında kazı çalışmaları yürütüyor. Bugün Mescidi Aksa'nın bulunduğu Haremüşerif bölgesi UNESCO tarafından koruma altında fakat tüm bu korumaya rağmen İsrail, kazı çalışmaları sırasında Mescidi Aksa'nın altını boşalttı, çok sayıda tünel kazıldı, Mescidi Aksa'nın altındaki tünellere bomba yerleştirildi ve daha fazla bomba ve dinamit yerleştirilmek üzere bu tünellerin içine çukurlar açıldı."

mescidi aksa yerine süleyman mabedi ile ilgili görsel sonucu

İSRAİL 2020'DE MESCİDİ AKSA'YI YIKACAK
"İsrail'in amacı Mescidi Aksa'yı yıkıp yerine Süleyman Mabedini inşa etmek. Şu an Mescidi Aksa'nın yıkılması için tüm hazırlıklar yapılıyor, kutsal mekanın altına kazılan tünellere bomba ve dinamit yerleştiriliyor bir gün gelecek bu bombalar patlatılarak Mescidi Aksa yıkılacak ve İsrail Mescidi Aksa'nın bulunduğu yere Süleyman Mabedini inşa edecek. Bunun için geri sayım başladı. Mescidi Aksa'yı 2020 yılında yıkıp yerine Süleyman Mabedini açmayı planlıyorlar şu an görünen tarih 10 yıl sonrası yani 2020."

mescidi aksa yerine süleyman mabedi ile ilgili görsel sonucu

 MESCİDİ AKSA'NIN BAHÇESİNE SÜREKLİ OLARAK POLİS GÖNDERİP HALKI CANINDAN BIKTIRIYORLAR

Mescidi Aksa'ya cuma için bile birçok insana müsade edilmiyor. Sabah namazında ezan okunmayacak diye karar alıyorlar. Müslümanların uyumasından fırsat bulup iş dönderiyorlar. Ama müslümanlar bir gün uyanırsa tüm düzenleri yıkılacak.

mescidi aksa yerine süleyman mabedi ile ilgili görsel sonucu

Bazıları Mescidi Aksa ile Kubbetussahra camiini karıştırıyor. Sarı olanı Mescidi Aksa zannediyor. Aslında o camide Aksa bahçesinde fakat Aksa camii üzeri kurşun rengi olanıdır.

mescidi aksa yerine süleyman mabedi ile ilgili görsel sonucu