Diriliş Ertuğrul 93.bölüm YENİ fragmanı! Ares'in hamlesinden sonra Ertuğrul ne yapacak?

Bu video 1005 kere izlenmiş. 26 Ekim 2017, Perşembe

Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapan Diriliş Ertuğrul 93.bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1'in en çok izlenen dizisi olan Diriliş Ertuğrul 93.bölümüyle yine nefes kesecek. Peki Diriliş yeni bölümünde neler olacak? İşte tanıtımı ve tüm detayları...

trt ekranlarında yayınlanan ve dördüncü sezonu ile sevenlerinin karşısın çıkan Diriliş Ertuğrul son bölümü ile adeta nefes kesti. Yeni sezona müthiş bir giriş yapan Diriliş Ertuğrul 93.bölüm fragman ise dizinin yayınlanmasının ardından büyük merak konusu oldu. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde neler olacak? Son bölümünde Dündar, Hayme ve Halime'lerin eşliğinde obaya gelen naaş Kayı obasında büyük bir yıkıma sebep olur. Gündüz’ün babasının mezarı başında söyledikleri herkesi duygulandırdı. Diriliş Ertuğrul son bölümünü izleyenler 93. bölümde neler olacak sorusunun yanıtını merak ediyor.  İşte Diriliş Ertuğrul 93.bölüm tanıtımı ve tüm detayları...

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 93.bölümü fragmanı yayınlandı. Sevilen dizi 1 Kasım çarşamba günü TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 93.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK? 

Ertuğrul, mağaradan çıkarılıp Simko'nun kurduğu tuzağa ilerler. Ardından köle tacirlerine esir düşmemek için savaşır. Ama esir düşmekten kurtulamaz. Ertuğrul ve köleler ayaklanıp Simko'nun elinden kurtulurlar. Ulak, Ares'e Ertuğrul'un yaşadığı haberini getirir. Artuk Bey, beyliğe talip olur. Bahadır Bey obaya gelir ve kardeşi Candar Bey'den kalan beyliğe sahip olmak ister. Saadettin Köpek'in elinde okla Ertuğrul beyi vurup vurmayacağı ise dizinin yeni bölümü yayınlandıktan sonra anlaşılacak. 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 4.SEZON OYUNCULARI

Yeni sezonda da yepyeni mekanlar, birbirinden çarpıcı karakterler ve haftalık bir dizide görmeye alışık olunmayan savaş-aksiyon sahneleriyle izleyiciyle buluşacak olan Diriliş Ertuğrul Dizisi’nin oyuncu kadrosuna da yeni isimler katıldı.  

İşte o oyuncular ve karakterleri;

Aslıhan Güner - Karaca Hatun
Orhan Kılıç - Atsız
Gürbey İleri - Sancar
Ertuğrul Postoğlu - Bahadır Bey
Sera Tokdemir - Marya
Arda Öziri - Göktuğ
Levent Sülün - Simko
Alper Atak - Antheus 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Ertuğrul beyin yaralanmasını öğrenen Kayı obası baskın yapılan yere gelir. Herkes olayın şokunu yaşar ve Ertuğrul beyin naaşını ararlar. Ardından Ertuğrul beyin naaşı obaya getirilir. Herkes çok üzgün olayın şokunu atlatamamıştır. Saadettin Köpek her zamanki gibi hainlik peşindedir. Ertuğrul Beyin naaşı bulunmuş diye bir Alp'e haber verir ve Emir Saadettin oh çeker.

Ares: Ertuğrul'un ölümü bütün Türklere ibret olacak. Ya Anadolu'dan defolup gidecekler yada hepsi Ertuğrul gibi kılıçtan geçirilecek der. Sultan, Turgut Alp'e vazife verir. Bu tuzağı kimin kurduğunu öğrenmek için Turgut Alp, Alpleriyle yola çıkar. 

Hayme Ana ve Kayı Obası baskını öğrenince Ertuğrul Bey'in baskın yaptığı yere gelirler. Ares ve şövalyeleri Ertuğrul Bey'i öldü sanar ve kutlama yaparlar. Yanan cesedi ise Ertuğrul Bey zannederler. 

İntikam yeminleri edildiği sırada ağır yaralanan Bamsi'nin durumu ise kritiktir. Halime Sultan Ertuğrul'ın hançeri ile intikam yemini eder. Dündar Bey ağabeyi Ertuğrul'un yerine geçer. Emir Saadettin yine bir oyun içine girer ve Kayı ile Çavdar obalarının arasını bozar.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar 0

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 9 = ?

habersistemim: buki