Diriliş Ertuğrul 97. Bölüm Fragmanı canlı izle. 29 Kasım 2017 Çarşamba Günü Kalede kıyamet kopacak mı?

Bu video 792 kere izlenmiş. 23 Kasım 2017, Perşembe

Diriliş Ertuğrul yeni bölümde obasına dönen Ertuğrul kendisine tuzak kuran Ares'den intikamını aldı. TRT 1'in vazgeçilmez dizisi haline gelen Diriliş Ertuğrul, 96. bölümü ile izleyicilerini yine ekrana kitlemeyi başardı. Peki Diriliş Ertuğrul 97. bölüm fragmanı yayınlandı.

Diriliş Ertuğrul yeni bölümde obaya dönen Ertuğrul, kendisinden sonra yapılan değişikliklere ve yeni alınan kararlara karşı tepkisini gösterdi. Oldukça heyecanlı geçen Diriliş Ertuğrul 96. bölümü sonrası gözler 97. bölüm fragmanına çevrildi.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 97. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI? 

TRT1 ekranlarının vazgeçilmez dizisi Diriliş Ertuğrul'un 96. bölümü bu akşam yayınlandı. Dizinin hayranları Diriliş Ertuğrul 97. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun cevabını arıyor. Sevilen dizinin 97. bölüm fragmanı yayınlandı.

Diriliş Ertuğrul 97. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 96. BÖLÜM ÖZETİ

Köle tüccarı Simko ve Tekfur Ares’in gönderdiği adamları alt eden Ertuğrul obasına dönmüş, obaya büyük bir sevinç hakim olmuştu. Ertuğrul henüz bu sevinci doya doya yaşayamadan Dündar’ın Hanlı Pazar’ı satmak üzere olduğunu öğrenmiş ve alplarıyla beraber Hanlı Pazar’a doğru dörtnala yola düşmüştü. Ertuğrul, Hanlı Pazar’ın satışına mani olabilecek mi? Satış anlaşması mühürlenmeden yetişebilecek mi? Dündar’a karşı tavrı ne olacak? Kendisine tuzak kuran Ares’e ne yapacak? Yokluğunda yaşanan gelişmeler karşısında nasıl davranacak?
 
Çavdar beylerini biat ettirip Hanlı Pazar’ı almaya giden Bahadır Bey, Ertuğrul’un dönüşünden sonra ne yapacak? Beyliği ve Hanlı Pazar’ı alabilecek mi? Ertuğrul ile aralarında nasıl bir münasebet gelişecek?
Tekfur Ares ve Emir Saadeddin, Ertuğrul’un dönüşünden sonra ne yapacak? Ertuğrul’a karşı ortak mı hareket edecekler? Yeni planları ne olacak? Ve Ertuğrul, Ares’e tuzak kurmasının bedelini ödetecek mi? 

97:bölümde neler olacak?

Emir Saadettin Nasıl gidecek. Giderken ne fitneler yayacak?

Dündar obadan nasıl ayrılacak?

Ertuğrul kale için ne hazırlıklar yapacak?

Kaleye görüşmeye giden Ertuğrul neler yaşayacak?

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar 0

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

habersistemim: buki