Payitaht Abdulhamid 16.Bölüm Fragmanı İzle 16 Haziran 2017

Bu video 999 kere izlenmiş. 09 Haziran 2017, Cuma


Payitaht Abdülhamid 16. Bölüm Fragmanı paylaşan: kap5kap

Payitaht Abdülhamid yeni 16. bölüm fragmanı Payitaht yayınlanan 15. son bölüm yayınlandı.

Payitaht Abdülhamid nefesleri kesen bir bölümle TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Her yeni bölümde heyecanın dozunun arttığı Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde, dört yanda harp çanlarının yankıları duyulmaya başladı, lakin esas ses henüz vücud bulmadı.

Sultan Abdülhamid devleti olası bir savaşa karşı diri ve birlik içinde tutmak için ne gerekiyorsa yapacak. Payitaht Abdülhamid 16. yeni bölüm 16 Haziran akşamı saat 20.45’te ekranda olacak. İşte, Payitaht Abdülhamid 16. yeni bölüm fragmanı 

Payitaht Abdülhamid yayınlanan son bölüm ardından 16. yeni bölüm fragmanını izlemek isteyen takipçileri internette araştırma yapmaya başladı. TRT 1’in cuma akşamlarına damgasını vuran ve takipçileri tarafından heyecanla izlenen Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde, dört yanda harp çanlarının yankıları duyulmaya başladı, lakin esas ses henüz vücud bulmadı. Sultan Abdülhamid devleti olası bir savaşa karşı diri ve birlik içinde tutmak için ne gerekiyorsa yapacak. Bülent İnal, Özlem Conker, Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu, Hakan Boyav, Saygın Soysal, Umut Kurt gibi isimlerin yer aldığı Payitaht Abdülhamid 16. yeni bölüm 16 Haziran 2017 Cuma akşamı saat 20.45’te özetsiz olarak TRT 1 ekranında izleyiciyle buluşacak. Sezon finalini iki hafta sonra yapacak olan dizide heyecan gittikçe artıyor. Payitaht Abdülhamid 16. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığında buradan izleyebileceksiniz.

 

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümün finalinde, uzun zamandır dış güçler tarafından tahta çıkartılma hedefindeki ağabeyi Sultan Murad ile büyük bir yüzleşme yaşayan Abdülhamid, ona uzattığı silah ile ya kendi kafasına ya da ona karşı tetiği çekmesini ve yaşanan bu nümayişlere son noktayı koymak istemişti.

Bu tehlikeli ve büyük yüzleşmede neler olacak? Bu hafta göreceğiz! Dört yanda harp çanlarının yankıları duyulmaya başlıyor, lakin esas ses henüz vücud bulmadı. Sultan Abdülhamid devleti olası bir savaşa karşı diri ve birlik içinde tutmak için ne gerekiyorsa yapacak. Asırlara meydan okuyan bir devlet, düşmana boyun eğecek kadar çaresiz kalmamalı. Abdülhamid harbin büyük tertibini acaba nasıl oluşturacak? Bu hafta izleyeceğiz. Bir yandan Makbule’nin mektubu, bir yandan Sabahattin meselesi ile harem büyük bir kargaşanın eşiğinde. Seniha ve Bidar’ın bitmeyen savaşı gittikçe alevleniyor. Mektup meselesinin ardından Bidar’a bir darbe de kardeşi Mehmet Paşa’nın yaptığı bir hatayla gelecek.

Hatice entrikalar içinde kaybolmaya mahkûm olan sevdasını bırakmak istemiyor. Naime ise Kemalettin sevdasına kavuşmayı hayal ediyor. Sultan Abülhamid, her ikisini de yanına çağırıyor. Ve bu görüşme ile artık nihai karar veriliyor. Hiram’ı birçok kez elinden kaçıran Ömer, Sultan’ın karşısında mahcup. Devleti için elinden geleni ardına koymayan Ömer, öte yandan sevdasına da laf geçiremiyor. Ama sevdasına tek laf geçiremeyen o değil, Ömer hiç beklemediği, sürpriz bir sevdanın da itirafıyla karşı karşıya kalıyor. Ömer’i çıkmaz bir yol bekliyor. Dünya büyük bir savaşın eşiğindeyken Basil Zaharoff da ister istemez çok kritik bir role atanıyor. Savaşın yönünü dahi etkileyebilecek güçteki Zaharoff, Sultan Abdülhamid’e yanlış yolu gösterme çabasında ama Sultan’ın siyasi zekâsını pek hesaba katmıyor.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 17. BÖLÜM İLE SEZON FİNALİ YAPACAK

Yeni sezonda da ekranlarda olacak olan ve Es Film yapımcılığında ekranlara gelen dizi, ilk sezonu ile oldukça başarılı reytingler topladı. Her ne kadar yüksek prodüksiyon maliyeti olan bir dizi olsa da, Payitaht Abdülhamid, kaliteden ödün vermeyerek, büyük bir özveri ile seyircilerle buluşmaya devam edecek. Ancak bir yaz tatiline ihtiyaç duyan set ekibi, 23 Haziran Cuma günü yayınlanacak olan sezon finali için hazırlanıyor.

 

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD KONUSU NEDİR?

1896’da, Sultan Abdülhamid’in padişahlığının 20. yılından itibaren döneme damgasını vuran önemli olayları ekrana taşıyan olan “Payitaht –  Abdülhamid”, dizisinde, uzun süre sonra Osmanlı’nın zaferi ile sonuçlanan bir savaş: ‘‘Yunan Harbi’’ne yer verilecek. 1. Siyonist Kongre ile Sultan’dan istenen Filistin toprakları, Padişah’ın sonuna kadar vermediği ve masadan düşmanın hüsranla kalktığı bir dönem olarak ekrana geliyor. Yine Sultan’ın başarılı olduğu bir önemli proje, Hicaz Demiryolu çalışmaları ve dahası Payitaht Abdülhamid dizisinde yer alıyor diğer önemli tarihi olaylar arasında. Sultan Abdülhamid Han ile birlikte ülkenin mücadelesine tanıklık ederek, günümüze taşınan güçlü bir milletin evlatlarına ve gelecek tarihimize armağan niteliğinde sunulmayı vaat eden dizi,  ‘Mücadele!’  Ana temasındaki mesajla seyirciye sunuldu.

 

Başrollerinde; Bülent İnal, Özlem Conker, Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu,  Hakan Boyav, Saygın Soysal, Umut Kurt’un yer aldığı dizinin elliye yakın ana kadro oyuncu olmak üzere figüranlarla birlikte 400 ila 500 kişilik bölüm oyuncusu rol alıyor. Zaman zaman Yeşilçam’ın usta ve emektar oyuncuları da seyirciyle buluşuyor. Dizide, 120 kişilik teknik ekip görev yapıyor.

 

Osmanlı İmparatorluğu’nun var olma mücadelesinin tarihe damgasını vurduğu ve 1876 yılında çıktığı tahtta 33 yıl kalarak, bu zorlu süreci ‘Ulu Hakan’ unvanıyla taçlandıran Sultan Abdülhamid Han’ın hayatının kaleme alındığı “Payitaht Abdülhamid” dizisi dev kadrosu ve ES Film imzasıylaTRT1 ekranlarında yayınlanıyor.

Yorumlar 0

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 7 = ?

habersistemim: buki