Çalışma bakanın yaptığı açıklamaya tepki çığ gibi büyüyor. Sosyal medyada binlerce tepki var. Asıl destek çalışana değil çalışmayana verilmeli diye binlerce yorum var. 

İşte sosyal medya tepkileri

Kadınları İş hayatına o kadar soktunuzki en büyük hatanizdanbir tanesi bu Halbuki bir kadın için en büyük Onur anneliktir annelik gibi büyük ve kutsal olan bir makama yerle Yeksan ettiğiniz Çocukları kreşe bakımevleri ne muhtaç ettiniz bu yanlıştan bir an önce dönülmeli

Bu kadın yüzünden kadın cinayetleri arttı bence hemen görevden alınmalı sağlıklı kararlar almıyor verecekse aşkları ücretle çalışan ev geçindiren babalara versin kadın düşmanı bence kadın beyanı diye birşey çıkardı karısını kocasına kocayı karısına düşma yaptı bu kadını tutumu çok yanlış evlenecek insanlara evliliğin saygı sevgiyi öfke kontrolü gibi birlikte kurs görecekleri gibi ülkeye güzel hizmetler sunulmalı

Sayın bakan evdeki hanımlar yaşam hakkı yokmu çalışana var evde çalışana yok yazık lar olsun ALLAH CC bir onun hesabını soraçak bilesin.

Çalıșan anneye varda,evde çalıșmayan!! anneye yok öylemi.Anne evde çalıșmıyo konkenmi oynuyo.Ev kadınları dıșarda çalıșan kadından çok daha fazla çalıșıyorlar.Onların emekleri daha fazla,onlar hertürlü övgüyü hak ediyorlar.

Bir araştırma yapılsın evinde ailesine çocuğuna Zaman ayıran annenin yetştirdiği çocuk mu daha başarılı daha saygılı daha insan , yoksa anne sevgisinden yoksun kreşlerde bakıcıların elinde büyüyenler mi , anne baba 2 üniversite bitirmiş , çocuğuna bakan büyüten ya ilkokul mezunu yada yabancı uyruklu , zaten kadınlarda evde işte çalışarak bölünerek kendilerine en büyük kötülüğü yapıyorlar.

Çalişan anneye aylik 650 lira verilecekmis ne yani bu bir ödül mü hem çalişiyon hem annesin diye öyle mi ? Çalişmayan evinde çoçuğunu büyüten yetiştiren kadinlara da bişeyler yapin o zaman ?

İstanbul sözleşmesini dayatanlar böyle istiyorlar demekki.Maalesef aile yapımızı bozma projesi işlemeye devam ediyor...