Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında konuştu. 'Bizi yaptırımla korkutanlar tek yaptırım merciinin Allah olduğunu bilmiyorlar galiba. Bize kendi isteklerini dikte etmeye çalışanlar, bizim sadece milletimizden emir alacağımızı da bilmiyorlar galiba' ifadelerini kullanan Cumhurbaşkanı Erdoğan. 'Tekrar söylüyorum bu bayrak inmez, bu ezan susmaz, bu ülke bölünmez, bu millet diz çökmez, bu millet inşallah ilelebet payidar kalır.' diye konuştu. Erdoğan'ın bu sözleri salonda dakikalarca ayakta alkışlandı.

BU BAYRAK İNMEZ, BU EZAN SUSMAZ...

"Buradan tekrar söylüyorum." diye sözlerine başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu bayrak inmez, bu ezan susmaz, bu ülke bölünmez, bu millet diz çökmez, bu devlet ilelebet payidar kalır." dedi.

Erdoğan'ın bu sözleri AK Parti grubunda dakikalarca ayakta alkışlandı; "Recep Tayyip Erdoğan" sloganları atıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ayakta alkışlanan sözleri

"DUYMAYAN KULAKLAR DUYSUN, GÖRMEYEN GÖZLER GÖRSÜN"

Cuhmurbaşkanı Erdoğan, devamında ise şunları söyledi: "Duymayan kulaklar duysun, görmeyen gözler görsün, nasırlaşmış yürekler bu gerçekleri artık anlasın. Türkiye, Suriye ve Irak topraklarında tek bir terörist kalmayana kadar mücadelesini sürdürecektir."