2020 Yılı Yöneticiliğe Yeniden Görevlendirilecek Yöneticilerin Görevlendirme Sonuçları

MÜDÜR ATAMALARI BELLİ OLDU

1
Müdür
AHMET
KALKAN
Tarih
22,04
OLTU
2
147207
Oltu Anadolu İmam Hatip Lisesi


Müdür
AHMET SAİD
KARAKAYA
Kimya/Kimya Teknolojisi
23,375
AŞKALE
1
971799
Aşkale Nenehatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi


Müdür
AZİZ
AKGÜL
Sosyal Bilgiler
15,965
AZİZİYE
1
748632
Zübeyde Hanım Ortaokulu


Müdür
AZİZ
BEKTAŞ
Biyoloji
17,055
PAZARYOLU
6
971154
Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu


Müdür
BİLGEHAN
POLAT
Okul Öncesi Öğrt
22,835
PALANDÖKEN
1
970000
Zübeyde Hanım Anaokulu


Müdür
CENGİZ
SEVER
Türk Dili ve Edebiyatı
20,055
PALANDÖKEN
2
973781
Yıldızkent İMKB Anadolu Lisesi


Müdür
ÇETİN
UĞUR
Sosyal Bilgiler
18,96
PALANDÖKEN
1
710097
Orgeneral Selahattin Demircioğlu Ortaokulu


Müdür
DAVUT
DURSUN
Türkçe
13,435
YAKUTİYE
6
712499
Çayırtepe Ortaokulu


Müdür
ERGÜN
POLAT
Türkçe
21,09
ÇAT
1
146621
Halk Eğitimi Merkezi


Müdür
FATİH
AKTAŞ
Türkçe
12,645
PASİNLER
1
147459
Halk Eğitimi Merkezi


Müdür
FATİH
ÖZTAŞ
Beden Eğitimi
14,36
YAKUTİYE
9
712080
Gazi Ortaokulu


Müdür
FEHİM
AĞIRBAŞ
Sosyal Bilgiler
19,28
HINIS
1
747170
İMKB 75.Yıl Yatılı Bölge Ortaokulu


Müdür
GÜLAHMET
ODABAŞ
Beden Eğitimi
24,39
PALANDÖKEN
1
760138
Erzurum Özel Eğitim Uygulama Okulu III. Kademe


Müdür
GÜRCAN
İŞBARALI
Fen Bilimleri
27,785
YAKUTİYE
1
712003
Faik Güngör Ortaokulu
15
Müdür
HALİL
BEŞLİ
Türkçe
21,03
TEKMAN
1
747176
Yatılı Bölge Ortaokulu


Müdür
HİKMET
UZUN
Sınıf Öğretmenliği
23,795
PALANDÖKEN
3
766856
Kazım Yurdalan TOKİ İlkokulu
17
Müdür
HÜSEYİN
TANRIKULU
Sınıf Öğretmenliği
29,28
YAKUTİYE
1
711965
Aliravi İlkokulu


Müdür
İMDAT
SEZER
Sınıf Öğretmenliği
17,53
YAKUTİYE
3
765740
Şehit Kubilay Karaman İlkokulu


Müdür
LATİF
GÜNEY
Din Kült. ve Ahl.Bil.
25,39
TORTUM
1
750324
Şehit Mücahit Daştan Anadolu Lisesi


Müdür
M. ZEKİ
KORKMAZ
İ.H.L. Meslek Dersleri
16,485
YAKUTİYE
1
760897
Hilalkent 125.Yıl İmam Hatip Ortaokulu


Müdür
MEHMET
İYİBADEM
Sınıf Öğretmenliği
20,64
OLTU
1
749332
Şehitler İlkokulu


Müdür
MEHMET
ÜNAL
Türkçe
17,69
NARMAN
1
747175
Narman Şehit Astsubay Çavuş Soner Özübek YBO


Müdür
MEHMET LÜTFİ
KARACA
Din Kült. ve Ahl.Bil.
19,65
PALANDÖKEN
1
750819
Ziya Gökalp Anadolu Lisesi


Müdür
MEHMET NURİ
KARAKAŞ
Sosyal Bilgiler
15,915
HORASAN
1
706521
İnkılap Ortaokulu


Müdür
MUSTAFA
ERİNKARLI
Sosyal Bilgiler
17,33
PALANDÖKEN
1
710379
Toplu Konut Ortaokulu


Müdür
NİYAZİ
ŞEN
Okul Öncesi Öğrt
9,52
YAKUTİYE
2
750179
Hilalkent 125.Yıl Anaokulu


Müdür
ORHAN
SÜZEN
Felsefe
23,49
OLTU
1
962962
Oltu İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi


Müdür
ÖMER
COŞKUN
Coğrafya
25,76
YAKUTİYE
1
752001
Erzurum Yakutiye Güzel Sanatlar Lisesi


Müdür
ÖNER
YILMAZ
Türkçe
15,995
PASİNLER
1
712747
Kavuşturan Ortaokulu


Müdür
ÖNSER
YEĞİN
Din Kült. ve Ahl.Bil.
23,31
OLTU
1
278045
Mesleki Eğitim Merkezi


Müdür
RAMAZAN
BİNİCİ
Türk Dili ve Edebiyatı
13,09
HINIS
1
301978
Hınıs Nenehatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi


Müdür
RÜŞTÜ
ÇAVUŞOĞLU
Sınıf Öğretmenliği
26,73
YAKUTİYE
1
712029
Edip Somunoğlu İlkokulu


Müdür
SEMAHATTİN
YILDIZ
Beden Eğitimi
18,9
TORTUM
1
364273
Şehit Ahmet Aktepe Çok Programlı Anadolu Lisesi


Müdür
SITKI
TOKSOY
Beden Eğitimi
15,735
PALANDÖKEN
2
710189
Yıldızkent İMKB Ortaokulu


Müdür
SÜLEYMAN
YAPICI
Metal Teknolojisi
17,585
YAKUTİYE
2
970088
Mesleki Eğitim Merkezi


Müdür
TANER
SERİNKAYA
Din Kült. ve Ahl.Bil.
17,655
YAKUTİYE
3
711963
Abdürrahim Şerif Beygu İlkokulu


Müdür
TUNCAY
GÖK
Teknoloji ve Tasarım
25,06
ŞENKAYA
1
712474
Akşar Ortaokulu


Müdür
UĞUR
ELMAS
Rehberlik
22,125
PALANDÖKEN
1
766824
Palandöken Özel Eğitim Meslek Okulu


Müdür
YAKUP
AZBAY
Türk Dili ve Edebiyatı
22,51
PASİNLER
1
147447
Pasinler Anadolu İmam Hatip Lisesi


Müdür
YAKUP
CAN
Din Kült. ve Ahl.Bil.
21,555
OLTU
2
711912
Karabekir Ortaokulu


Müdür
YASEMİN
AKDAĞ
Okul Öncesi Öğrt
19,58
PALANDÖKEN
1
750186
Yenikent Anaokulu


Müdür
YILMAZ
KIZGIN
Özel Eğitim
28,03
PALANDÖKEN
1
747074
Recep Birsin Özen Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademe

MÜDÜR YARDIMCILARI ATAMASI

1 Müdür Yardımcısı AHMET ATMACA Din Kült. ve Ahl.Bil. 10,105 YAKUTİYE 1 759011 Aliya İzzetbegoviç İmam Hatip Ortaokulu
2 Müdür Yardımcısı FATİH ÇİMEN Türk Dili ve Edebiyatı 10,14 YAKUTİYE 2 973264 Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3 Müdür Yardımcısı HAYRETTİN ARSLAN İngilizce 17,28 YAKUTİYE 1 711975 Celal Akın İlkokulu
4 Müdür Yardımcısı MESUT YAVUZ İ.H.L. Meslek Dersleri 16,33 PALANDÖKEN 1 746930 Dedekorkut İşitme Engelliler Ortaokulu
5 Müdür Yardımcısı ŞAHİN PERKTAŞ Fizik 16,38 YAKUTİYE 1 749182 Rabia Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
6 Müdür Yardımcısı UĞUR ÖREN Sınıf Öğretmenliği 16,095 PALANDÖKEN 2 709742 Barbaros Hayrettin Paşa İlkokulu