Facebook halka açıldı

Yarın tüm fotoğraflarınızın izinsiz kullanabileceği yeni facebook kuralı yürürlüğe girecek... Bugünün son teslim tarihi olduğunu unutmayın!!!


Paylaşımlarınız mahkemede, size karşı kullanılabilir. Paylaştığınız her şey bugünden itibaren herkese açık hale geliyor, mesajların veya fotoğrafların silinmesine izin verilmiyor. Basit bir kopyala ve yapıştırmanın maliyeti yok, üzgün olmaktansa güvende olmak daha iyidir. Facebook ' a veya facebook ile ilişkili herhangi tüm şirket, marka ve uygulamalara hiçbir fotoğraf, bilgi, mesaj veya gönderimlerimi kullanma izni vermiyorum.
Bu açıklama aracılığıyla, Facebook ' a bu profilin içeriğini bana karşı kullanma, kopyalama, dağıtma izni vermediğimi beyan ederim. Bu profilin içeriği özel ve gizlidir. Mahremiyet ihlali suçtur. Facebook artık halka açık bir şirkettir. Tüm üyeler böyle bir not göndermeli.
Isterseniz bu sürümü kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Bir açıklama yayınlamazsanız, fotoğraflarınızın yanı sıra profil durumu güncellemelerinde yer alan bilgilerin de kullanılmasına izin vermiş olacaksınız. Bu yazıyı paylaşmayın. Kopyala ve yapıştırla kendi sayfanızda yayınlayın.
Bu sisteme geçecek.
Facebook ' a sitesine koyduğum hiçbir şeyi paylaşma izni vermiyorum. Resimler, güncel veya geçmiş gönderiler, telefon numaraları veya e-postalar.. Benden yazılı izin almadan bu profildeki içeriği kesinlikle istediğiniz şekilde kullanamazsınız..

2 Şubat 2020