MHP ayaklandı HABERTÜRK geri adım attı!.. Fatih Altaylı kayıp mı?


Meral Akyener'i ekrana çıkartan Fatih Altaylı'nın MHP ve Ülkücülerle ilgili sözleri ortalığı karıştırdı. Ülkücülere 'itler' diyen Fatih Altaylı için MHP çok sert açıklama yaptı. Ülkücülerden kanala tehditlerg itti. Bütün bu olayların ortasında Habertürk bir açıklama yaparak MHP'den ve Ülkücülerden özür diledi.


Habertürk özür diledi ama Fatih Altaylı'nın durumu belli olmadı. Ekrana çıkıp çıkmayacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı.


Habertürk, geri vites yaptı! Bakalım Fatih Altaylı, ekrana çıkabilecek mi?


İYİ Parti lideri Meral Akşener'i protesto eden MHP'lilere yönelik 'it ürür kervan yürür, itlerle uğraşmıyoruz' sözleriyle infiale neden olan Fatih Altaylı'ya bir şok da Habertürk'ten geldi. Skandal sözlerin ardından Habertürk geri vites yaparken Altaylı'nın bir daha yayına çıkıp çıkmayacağı ise merak konusu oldu.


Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ı hedef alan sapkın eşcinsellere arka çıkmasıyla gündemi meşgul eden Fatih Altaylı'nın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i protesto eden MHP'lilere yönelik 'it ürür kervan yürür, itlerle uğraşmıyoruz' skandal sözleri sonrası Habertürk TV geri vites yaptı.
Daha önce de defalarca kez özür dileyen kanal, MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın zehir zemberek sözleri sonrası açıklama yaptı.