Koronavirüs salgını sonrası 12 Haziran'da yeniden devam edecek olan Süper Lig'in 5 haftalık maç takvimi, geçtiğimiz haftalarda Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından açıklanmıştı.

Süper Lig'de daha önce açıklanan 21.45 maçları 21.00'e, 19.15 maçlar ise 18.30'a alınmış oldu.

İşte yeni maç programı;

12 Haziran Cuma:

21.00 Göztepe-Trabzonspor (Gürsel Aksel)

21.00 Fenerbahçe-Hes Kablo Kayserispor (Ülker)

13 Haziran Cumartesi:

18.30 Medipol Başakşehir-Aytemiz Alanyaspor (Başakşehir Fatih Terim)

21.00 BtcTurk Yeni Malatyaspor-Kasımpaşa (Yeni Malatya)

21.00 Beşiktaş-Fraport TAV Antalyaspor (Vodafone Park)

14 Haziran Pazar:

18.30 Gençlerbirliği-İttifak Holding Konyaspor (Eryaman)

21.00 Gaziantep Futbol Kulübü-MKE Ankaragücü (Kalyon)

21.00 Çaykur Rizespor-Galatasaray (Çaykur Didi)

15 Haziran Pazartesi:

21.00 Demir Grup Sivasspor-Yukatel Denizlispor (Yeni 4 Eylül)

19 Haziran Cuma:

21.00 MKE Ankaragücü-Medipol Başakşehir (Eryaman)

20 Haziran Cumartesi:

18.30 Hes Kablo Kayserispor-Gençlerbirliği (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

21.00 BtcTurk Yeni Malatyaspor-Göztepe (Yeni Malatya)

21.00 Yukatel Denizlispor-Beşiktaş (Denizli Atatürk)

21 Haziran Pazar:

18.30 Kasımpaşa-Fenerbahçe (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

21.00 İttifak Holding Konyaspor-Demir Grup Sivasspor (Konya Büyükşehir Belediye)

21.00 Galatasaray-Gaziantep Futbol Kulübü (Türk Telekom)

22 Haziran Pazartesi:

21.00 Fraport TAV Antalyaspor-Çaykur Rizespor (Antalya)

21.00 Aytemiz Alanyaspor-Trabzonspor (Bahçeşehir Okulları)

 26 Haziran Cuma:

21.00 Beşiktaş-İttifak Holding Konyaspor (Vodafone Park)

27 Haziran Cumartesi:

18.30 Fenerbahçe-BtcTurk Yeni Malatyaspor (Ülker)

21.00 Göztepe-Aytemiz Alanyaspor (Gürsel Aksel)

21.00 Trabzonspor-MKE Ankaragücü (Medical Park)

28 Haziran Pazar:

18.30 Demir Grup Sivasspor-Hes Kablo Kayserispor (Yeni 4 Eylül)

18.30 Çaykur Rizespor-Yukatel Denizlispor (Çaykur Didi)

21.00 Gaziantep Futbol Kulübü-Fraport TAV Antalyaspor (Kalyon)

21.00 Medipol Başakşehir-Galatasaray (Başakşehir Fatih Terim)

29 Haziran Pazartesi:

21.00 Gençlerbirliği-Kasımpaşa (Eryaman)

3 Temmuz Cuma:

21.00 Yukatel Denizlispor-Gaziantep Futbol Kulübü (Denizli Atatürk)

4 Temmuz Cumartesi:

18.30 BtcTurk Yeni Malatyaspor-Gençlerbirliği (Yeni Malatya)

18.30 MKE Ankaragücü-Aytemiz Alanyaspor (Eryaman)

21.00 Fraport TAV Antalyaspor-Medipol Başakşehir (Antalya)

21.00 Fenerbahçe-Göztepe (Ülker)

5 Temmuz Pazar:

18.30 Kasımpaşa-Demir Grup Sivasspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

21.00 İttifak Holding Konyaspor-Çaykur Rizespor (Konya Büyükşehir Belediye)

21.00 Galatasaray-Trabzonspor (Türk Telekom)

6 Temmuz Pazartesi:

21.00 Hes Kablo Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

7 Temmuz Salı:

18.30 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Eryaman)

21.00 Medipol Başakşehir-Yukatel Denizlispor (Başakşehir Fatih Terim)

8 Temmuz Çarşamba:

18.30 Demir Grup Sivasspor-BtcTurk Yeni Malatyaspor (Yeni 4 Eylül)

18.30 Trabzonspor-Fraport TAV Antalyaspor (Medical Park)

21.00 Göztepe-MKE Ankaragücü (Gürsel Aksel)

21.00 Aytemiz Alanyaspor-Galatasaray (Bahçeşehir Okulları)

9 Temmuz Perşembe:

18.30 Çaykur Rizespor-Hes Kablo Kayserispor (Çaykur Didi)

21.00 Gaziantep Futbol Kulübü-İttifak Holding Konyaspor (Kalyon)

21.00 Beşiktaş-Kasımpaşa (Vodafone Park)

TFF 1. Lig
Bugün:

19.00 Adanaspor-Giresunspor (5 Ocak Fatih Terim)

Yarın:

14.00 Fatih Karagümrük-Cesar Grup Ümraniyespor (Vefa)

16.30 Eskişehirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eskişehir Yeni)

19.00 Bursaspor-Keçiörengücü (Bursa Büyükşehir Belediye)

24 Kasım Pazar:

14.00 Hatayspor-İstanbulspor (Antakya Atatürk)

16.30 Ekol Göz Menemenspor-Balıkesirspor (Menemen İlçe)

16.30 Osmanlıspor-Adana Demirspor (Osmanlı)

19.00 Akhisarspor-Altay (Spor Toto Akhisar)

25 Kasım Pazartesi:

19.00 Altınordu-Boluspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

TFF 2. LigKırmızı Grup

Yarın:

13.30 Eyüpspor-GMG Kastamonuspor (Esenler)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Birevim Elazığspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Ankara Demirspor-Kırşehir Belediyespor (TCDD Ankara Demirspor)

24 Kasım Pazar:

12.30 Sivas Belediyespor-Tuzlaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.00 Vanspor FK-Bayburt Özel İdare (Van Atatürk)

13.00 Piserro Kahramanmaraşspor-Kardemir Karabükspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.30 Ergene Velimeşespor-Niğde Anadolu (Ergene Velimeşe)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sakaryaspor (Bodrum İlçe)

13.30 Uşakspor-Bandırmaspor (Uşak 1 Eylül)

Beyaz Grup

Yarın:

13.30 Sarıyer-Yeni Çorumspor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Pendikspor-Zonguldak Kömürspor (Pendik)

24 Kasım Pazar:

13.00 1922 Konyaspor-Hekimoğlu Trabzon (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

13.00 Gümüşhanespor-Hacettepe (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-İnegölspor (Tarsus İlçe)

13.30 Başkent Akademi-Sancaktepe FK (Ankara OSTİM)

13.30 Manisa FK-Amed Sportif Faaliyetler (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

13.30 Afjet Afyonspor-Kırklarelispor (Zafer)

13.30 Yılport Samsunspor-Şanlıurfaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

TFF 3. Lig
1. Grup

24 Kasım Pazar:

13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Silivrispor (Faruk Çelik)

13.00 Yomraspor-Manisaspor (Yomra İlçe)

13.00 Yeni Orduspor-Çankaya FK (Ordu 19 Eylül)

13.00 Artvin Hopaspor-Anagold 24Erzincanspor (Hopa İlçe)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Erzinspor (Şile)

13.30 Tokatspor-Şile Yıldızspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Kızılcabölükspor-68 Aksaray Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

13.30 Çatalcaspor-Düzcespor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Serik Belediyespor -Ci Group Buca (Serik İsmail Oğan)

2. Grup

Yarın:

13.30 Fethiyespor-Erbaaspor (Fethiye İlçe)

13.30 Turgutluspor-Kozanspor (Turgutlu 7 Eylül)

24 Kasım Pazar:

13.00 Ağrı 1970-Kemerspor 2003 (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

13.00 Elazığ Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

13.00 Cizrespor-Karşıyaka (Cizre İlçe)

13.30 Belediye Derincespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Derince Belediyespor Doğal Çim)

13.30 Kocaelispor-Esenler Erokspor (Kocaeli)

13.30 Payasspor-1877 Alemdağspor (Payas İlçe)

3. Grup

Yarın:

13.30 Modafen-Nazilli Belediyespor (Alemdağ)

24 Kasım Pazar:

13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Medical Park Batman Petrolspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

13.00 Pazarspor-Darıca Gençlerbirliği (Pazar İlçe)

13.00 Diyarbekirspor-Yozgatspor 1959 (Diyarbakır)

13.30 Halide Edip Adıvarspor-1954 Kelkit Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Nevşehir Belediyespor-Altındağ Belediyespor (Nevşehir Gazi)

13.30 Karacabey Belediyespor-Bayrampaşa (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

13.30 Osmaniyespor-Somaspor (Osmaniye 7 Ocak)

13.30 Gölcükspor-Muğlaspor (Gölcük Şehir)