Geçmiş dönemlerde Kudüs meselesinde ve toplumsal vicdanları sızlatan diğer meselelerde gösterdiği sorumluluk tavrı sebebiyle birçok insan tarafından takdir edilen Cristiano Ronaldo, koronavirüs salgını sebebiyle karantinada olduğu günlerde Kuran-ı Kerim okumaya başladığını söyledi.

'ÇOK DÜŞÜNDÜM! KURAN-I KERİM OKUMAYA KARAR VERDİM'

Günler önce annesinin hastaneden taburcu edildiğini duyuran dünyaca ünlü yıldız Cristiano Ronaldo, “Karantinadayken insan kendisiyle başbaşa kalıyor bu sürede çok kitap okudum, çok düşündüm.. şimdi de Kuran-ı Kerim okumaya başladım.” ifadelerini kullandı.

'ANNEMİN EVE DÖNMESİNE MİNNETTARIM'

Portekizli yıldı, annesinin iyileşmesiyle yaşadığı mutluluğunu  ''Annemin hastaneden eve dönmesi sebebiyle minnettarım. Ailenize ve sevdiklerinize iyi bakın.'' sözleriyle dile getirmişti.

10 MİLYON 330 BİN EURO'DAN FERAGAT ETTİ

Yıllık maaşı 31 milyon Euro olan Ronaldo'nun indirim tutarı ise 10 milyon 330 bin Euro. Merih Demiral da ücretinde 600 bin Euro indirime gitti.

SOSYAL MEDYA YORUMLARI

RABBİM İslamla müşerreflendirsin inşallah. çünkü bir çok Müslümanım diyen adamdan daha adamsın...!!

Ben ona devamlı dua ediyorum inşallah islamla şereflenecektir

Allah inşallah bizlere de nasip edet. Ben Ronaldo 'nun gizli Müslüman olduğu inancındayım. Yardım yaptığı yerlere dikkat edin. Allah razı olsun.

 

Filistin için yaptıkları için hidayet nasip etsin.. İsrail ile oynadıkları bir maç sonrasında, forma değiştirmek için hamle yapan İsrailli futbolcuyu nasıl madara ettiğini hala unutmadık.

En doğru noktadan başlamışsın adamım! Şayet müslümanlara bakarak bir karar vermeye kalksaydın sonuç İslam ve senin açından hüsran olurdu.. İnşaallah bu eylemin İslam olmakla taçlanır, adam gibi adam!..